Eğlenceli Renkler

Renkleri öğreten eğitsel oyun. Çocuklar için balık yakalama, vagon doldurma, kart eşleştirme ve daha fazlası.

“Eğlenceli Renkler” uygulamamızda 2-5 yaş grubu çocuklara renklerin öğretilmesi, zihinsel ve bilişsel becerilerinin arttırılması ve zekâ gelişimlerinin eğlenceli bir yöntem ile desteklenmesi hedeflenmiştir. 

Uygulamamız 1 eğitim bölümü ve 5 eğitim oyunu olmak üzere 6 bölümden oluşmaktadır. Oyunlar her defasında farklı içerikler ile gelerek monotonluktan uzak onlarca oyuna dönüşebilmektedir. Böylece, çocuklarınız sıkılmadan oyunları oynayacak, bilgilerini pekiştirecek ve gelişimine katkıda bulunacaktır. 
Çocuğunuzla birlikte denemeniz için eğitim bölümünü ve 1 eğitim oyununu ücretsiz olarak sizlere sunuyoruz. Eğlenceli ve yararlı vakit geçirdiğinizi düşünüyorsanız tam sürümümüzü almayı unutmayın :) 

Bölümler: 
-Etkileşimli renkleri tanıma (ücretsiz) 
-Renkli baloncukları patlar ve pengueni mutlu et (ücretsiz) 
-Renkli hafıza kartlarını eşleştir 
-Renkli balıkları yakala ve pengueni mutlu et 
-Renkli baloncukları yerlerine yerleştirerek treni hareket ettir 
-Boyama sayfalarında boyama yap ve hayal dünyanı yansıt 

Oyunlarımızda profesyonel seslendirmeler ile çocuklarımıza eşlik ederek bilgi akışına destekte bulunmakta ve onları pozitif geribildirimlerle motive etmekteyiz. 

Oyun Özellikleri: 
-Renkli oyun dünyaları 
-Keyifli müzikler 
-Eğlenceli etkileşimler 
-Animasyonlar 
-Pozitif geribildirimler 
-Sevimli penguen karakterine eşlik etme 

Uygulamamızı gönül rahatlığıyla çocuklarınıza verebilirsiniz. Uygulamamız içerisinde reklam ve uygulama dışına açılan linkler bulunmamaktadır. Ayrıca, uygulamamız içerisinde “ebeveyn kontrolü” bulunmaktadır. Bu sistem sayesinde çocuklar satın alma ekranlarına ulaşamayacaktır. Sadece ebeveynler bu kontrolden geçerek firmamızın diğer uygulamalarına ulaşabilecek ve ödeme yapabileceklerdir.

Yorum ve Bildirimleriniz için