Eğlenceli Sayılar 123

Sayıları öğreten eğitsel oyun. Çocuklar için yapboz, boyama, kart eşleştirme, nokta birleştirme ve daha fazlası.

“Eğlenceli Sayılar 123” uygulamamızda 2-5 yaş grubu çocuklara sayıların öğretilmesi, zihinsel ve bilişsel becerilerinin arttırılması, ve zeka gelişimlerinin eğlenceli bir metod ile desteklenmesi hedeflenmiştir. 

Uygulamamız 1den 25e kadar olan her sayı için bir bölüm olmak üzere 25 bölümden oluşmaktadır. Her bölüm kendi içinde 5 bölümden oluşarak toplamda 125 mini bölüm uygulamamızda yer almaktadır. Bölümler bittiğinde, sıradaki bölüm kendiliğinden gelerek ilerlemeli bir oyun düzeneği oluşturulmuştur. Kolaylaştırılmış bu navigasyon sistemi sayesinde çocuklar oyun içerisinde kalacak ve içeriğe odaklanacaklardır. 
Çocuklarınızla birlikte denemeniz için ilk 7 sayı yani 35 aktivite ücretsiz sürümümüz ile sizlerle buluşmakta. Eğlenceli ve yararlı vakit geçirdiğinizi düşünüyorsanız tek bir ödeme yaparak diğer bölümleri de açmayı unutmayın :) 

Bazı bölümler ve oyunlar: 
-Sayıları ve şekilleri gölgelerine yerleştirerek sayma 
-Yapboz parçalarını birleştirme 
-Hafıza kartlarını eşleştirme 
-Sayı noktalarını birleştirerek resim oluşturma 
-Sayıların yazılışını görüp ve yazma 
-Ekrandaki objeleri sayma 
-Ekrandaki objeleri yerlerine yerleştirerek sayma 
-Balon patlatarak sayma 

Oyunlarımızda profesyonel seslendirmeler ile çocuklarımıza eşlik ederek bilgi akışına destekte bulunmakta ve onları pozitif geribildirimlerle motive etmekteyiz. 

Oyun Özellikleri: 
-Renkli oyun dünyaları 
-Keyifli müzikler 
-Eğlenceli etkileşimler 
-Animasyonlar 
-Pozitif geribildirimler 
-Sevimli penguen karakterine eşlik etme 

Uygulamamızı gönül rahatlığıyla çocuklarınıza verebilirsiniz. Uygulamamız içerisinde reklam ve uygulama dışına açılan linkler bulunmamaktadır. Ayrıca, uygulamamız içerisinde “ebeveyn kontrolü” bulunmaktadır. Bu sistem sayesinde çocuklar satın alma ekranlarına ulaşamayacaktır. Sadece ebeveynler bu kontrolden geçerek firmamızın diğer uygulamalarına ulaşabilecek ve ödeme yapabileceklerdir.

Yorum ve Bildirimleriniz için