Kids ABC 3D

İngilizce harfleri öğreten etkileşimli ve oyunlu kitap. Çocuklar için yapboz, boyama ve kart eşleştirme.

ABC Çocuk çocuklara İngilizce alfabeyi eğlenceli bir şekilde öğreten eğitici bir uygulamadır.  3 boyutlu pop-up kitap şeklinde geliştirilmiştir. Çocuklar harflerin seslerini duyarken aynı zamanda harflerle ilgili 3 boyutlu oyuncaklardaki etkileşimleri keşfedecekler. Böylece görsel hafızalarının da etkisiyle harfleri daha kolay ve hızlı kavrayacaklar. A’ dan Z’ ye kadar birbirinden farklı ve eğlenceli sayfaları çocuğunuz için özenle hazırladık.

Çocukların öğrendiklerini pratiğe dökebilmesi için kelime oyunu geliştirdik. Bu oyunda çocuklar harfleri öğrenirken gördükleri oyuncakların isimlerini bulmaya çalışacaklar.

Uygulamamızda harflerin öğrenimini destekleyen ve aynı zamanda çocukların gelişimine destekte bulunan 3 bölüm daha bulunmaktadır. Bu bölümler  “Tüm harfler için yapboz”,  “Tüm harfler için kart eşleştirme” ve “Sevimli hayvanlarla boyama” bölümleridir.

Toplamda 5 bölüm içeren uygulamamızı içerik ve etkileşim bakımından zenginlik göstermektedir. Uygulamada hedef kitlenin seviyesinde hazırlanan görsel ve işitsel geribildirimler yardımıyla çocukların motivasyonu ve cesareti her zaman yüksek tutulur. ABC çocuk uygulaması müfredata uygun olarak hazırlanmıştır. Çocukların eğlenceli vakit geçirebilmesi için eğlenceli müzikler, dinamik etkileşimler ve küçük oyunlar hazırlanmıştır.

Uygulamamızı gönül rahatlığıyla çocuklarınıza verebilirsiniz. Uygulamamız içerisinde reklam ve uygulama dışına açılan linkler bulunmamaktadır. Ayrıca, uygulamamız içerisinde “ebeveyn kontrolü” bulunmaktadır. Bu sistem sayesinde çocuklar satın alma ekranlarına ulaşamayacaktır. Sadece ebeveynler bu kontrolden geçerek firmamızın diğer uygulamalarına ulaşabilecek ve ödeme yapabileceklerdir.

Yorum ve Bildirimleriniz için